YILMAZ VE DEMİRER KARŞILAŞMAYACAK!

Yahşi Batı 2 ile Eyvah Eyvah 2 birbirinden izleyici çalmayacak

Magazin

YILMAZ VE DEMİRER KARŞILAŞMAYACAK! Geçtiğimiz yılbaşında gösterime giren ve ilk üç gün hasılatında rekor kıran Yahşi Batı'nın devam filmi geliyor. Ancak aynı Yahşi Batı gibi büyük bir gişe başarısına imza atan ve başrolünde Ata Demirer'in yer aldığı Eyvah Eyvah'ın da devam filmi çekiliyor. Hemen hemen benzer tarihlerde çekilip tamamlanacak olan filmlerin birbirinin gişe performansını etkilememesi içinse yapım şirketleri Fida Film ve BKM Film çareler arıyor...

PARAYLA DEĞİL SIRAYLA

Şu sıralar Yavuz Turgul'un Av Mevsimi adlı filmiyle meşgul olan Cem Yılmaz, yaz aylarını da yine sette, Yahşi Batı 2'nin çekimlerinde geçirecek gibi görünüyor. Ata Demirer'in de şimdiden Eyvah Eyvah 2'nin hazırlıklarına başladığı gelen haberler arasında. Sabah Gazetesi'nin haberine göre, iki film birbirinden en az bir ay arayla gösterime girecek ve böylece biri diğerini ekonomik açıdan etkileyemecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: