Yılmaz Vural, Survivor'a mı katılıyor? Yılmaz Vural'dan Survivor açıklaması!

Deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural, Acun Ilıcalı'nın kendisine "Survivor" teklifinde bulunduğu yönündeki iddialara yanıt verdi.

Magazin

Yılmaz Vural, Survivor'a mı katılıyor? Yılmaz Vural'dan Survivor açıklaması! Türkiye'de birçok takımı çalıştıran tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, geleceğiyle ilgili hakkında çıkan "Survivor" iddialarına cevap verdi.

Survivor All Star 2018 için flaş iddia! İptal mi oldu?

Survivor All Star 2018 için flaş iddia! İptal mi oldu?Türkiye'de birçok takımı çalıştıran, son olarak Göztepe'yi 19 yıl sonra Spor Toto Süper Lig'e çıkardıktan sonra kulüple yolları ayrılan Yılmaz Vural, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

İşte 'Survivor'da yarışsın' dediğiniz isim!

İşte 'Survivor'da yarışsın' dediğiniz isim!Belki de Türk futbolunun en renkli kişiliği olan Yılmaz Hoca, Acun Ilıcalı'nın kendine yakın tarihte teklif yapmadığını söylese de bir itirafta bulunmaktan da geri durmadı!

Acun Ilıcalı'dan Survivor açıklaması!

Acun Ilıcalı'dan Survivor açıklaması!Survivor'dan Teklif Aldı mı?
Yılmaz Vural, Milliyet Skorer'e yaptığı açıklamada geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı'nın kendisini Survivor'a davet ettiği iddialarına ise "Acun çok sevdiğim bir kardeşimdir ama böyle bir şey yok. O işler bize göre değil. Evet teklif gelmişti ama bu 5-10 sene evveldi" cevabını verdi.

'Survivor'da flaş gelişme!

'Survivor'da flaş gelişme!Alex, Acun Ilıcalı'nın teklifini kabul etmedi!

Alex, Acun Ilıcalı'nın teklifini kabul etmedi!Aleyna Tilki, Survivor'a katılacak mı?

Aleyna Tilki, Survivor'a katılacak mı?

Bunlarda ilginizi çekebilir: