YILMAZ'IN VERDİĞİ PARAYLA GEÇİNİYOR

Zafer Önen, Cem Yılmaz ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu

Magazin

YILMAZ'IN VERDİĞİ PARAYLA GEÇİNİYOR Türk Sineması ve tiyatrosunun unutulmaz oyuncusu Zafer Önen, Cem Yılmaz ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Zafer Önen, 'Cumhuriyet 85 yaşında, ben ise 87. Sinemada benden yaşlı benden eski kimse kalmadı. Sanata 66 yılımı verdim. Ama devletin bana bağladığı emekli maaş 500 YTL ile geçinmek zorundaydım. Ama bir gün Cem Yılmaz ile karşılaştım. O gencecik çocuk bu eski oyuncunun hayatını bir anda değiştirdi' dedi.

Zafer Önen sözlerine şöyle devam etti: 'Cem'in gösterisini izlemeye gitmiştim. Bütün oyunu gözlerimin içine bakarak oynadı. Sonra da 'ustam' diye beni selamladı. Aradan birkaç gün geçti. Bana 'Cem Yılmaz seni arıyor' dediler. Benim hakkımda araştırma yapmış. Emekli maaşımı öğrenmiş. O sırada oynayacağı reklamı hazırlayan reklam şirketine 'Zafer Önen'i oynatıp ona iyi bir para vermezseniz, bu işte ben de yokum' diye şart koşmuş. Onlar da mecbur kalmışlar. Cem Yılmaz sayesinde o reklam filmindeki 2 dakikalık rolüm karşılığında 150 bin YTL kazandım. Şimdi onun faiziyle yaşıyorum. Cem hala arar, sorar 'Bir ihtiyacın var mı ustam?' der. Hayatımda görmediğim parayı Cem Yılmaz sayesinde gördüm. Devletin bana yapmadığı jübileyi Cem yaptı' dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: