YİNE BOŞANAMADI

Nazire Şenlendirici’ye boşanma davası açan klarnetçi Hüsnü Şenlendirici yine boşanamadı..

Magazin

YİNE BOŞANAMADI Deniz Seki ile yaşadığı aşk ortaya çıktıktan sonra eşi Nazire Şenlendirici'ye boşanma davası açan klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, Şişli Adliyesi 4. Aile Mahkemesi'nde yapılan duruşmada yine boşanamadı.

Nazire Şenlendirici'nin yakınlarından oluşan 3 şahidin dinlendiği duruşma sonrası dava Haziran'a ertelendi. Şenlendirici'nin avukatı ise "Hüsnü beyin boşanma davasının 2008 yılı içinde biteceğini zannetmiyorum" dedi.

Duruşmaya katılan Nazire Şenlendirici, evliyken başka kadınlarla ilişki kurduğu ve kendisini küçük düşürdüğü gerekçesiyle eşi Hüsnü Şenlendirici'den 1 milyon YTL maddi, 1 milyon YTL manevi olmak üzere 2 milyon YTL tazminat talebini yineledi. Nazire Hanım, bu talebin yanı sıra kendisi için aylık 7 bin YTL, oğlu Ergün için aylık 3 bin YTL, kızı Naz için ise 2 bin YTL olmak üzere toplam aylık 12 bin YTL nafaka istiyor.

2 MİLYON İSTİYOR

Hüsnü Şenlendirici'nin Deniz Seki'yle birlikteliği sonrası boşanma davası açtığı eşi Nazire Şenlendirici toplam 2 milyon YTL tazminat istiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: