YİNE EKRAN BAŞINA KİLİTLEYECEK

Lost dizisinin senaristleri, yeni bölümlerde sayılar, ölümün adada göreceli bir kavram olması gibi konulara kafa yoracak...

Magazin

YİNE EKRAN BAŞINA KİLİTLEYECEK Lost dizisi izleyenlerin çok iyi bildikleri 4-8-15-16-23-42 sayılarının gizemi çözülüyor mu?

Dizinin senaristleri yeni bölemlerde sayılar başta olmak üzere, Jack’in ada için önemi, ölümün adada göreceli bir kavram olması, dört parmaklı heykel, Hurley’nin hayaletler görmesinin nedenleri gibi bir çok merak edilen soruya yanıt vermeyi planlıyor.

Sayid, arkadaşlarının adada sağ salim yaşayabilmesi için Benjamin’in tüm isteklerini kabul edecek. Ayrıca bir devlet de resmi ölçüde adanın bulunması ve kontrol altına alınması için devreye girecek. Aldığımız önemli sayılabilecek bir bilgi de adanın zaman yoluculuğu yapılabilmesine olanak sağlaması. Zaten Faraday bu bilgiyi dördüncü sezonda vermişti ama bu zezonda adayı ele geçirmeye çalışan kişilerin gelecekten geliyor olması ihtimali var.

Ada orkide protokolü kullanılmadan önce Charles Widmore’un adamlarının bu işlemi durdurması gerekecek. Çünkü Ada yer değiştirdiği zaman bir daha asla bulunamayacak.

Dizinin aşk üçgeninde de işler karışacak. Yeni bölemlerde Jack’in iyice delirmesiyle, Kate, Sawyer’a dönebilir. Ayrıca adada ölümün göreceli bir kavram olduğunu da farkedebiliriz. Bu da demek oluyor ki, eski bölümlerde ölen bazı kahramanlar tekrar karşımıza çıkabilir.

Bu kahramanlardan biri de Eko. Benjamin kızının intikamını almak için Sayid’i kullanarak Widmore’un kızını öldürtmek isteyebilir.
Milliyet Televizyon / Alper Uyar-Cihat Zembat
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: