YİNE ESTETİK OLUYOR

Geçtiğimiz yıl yüzüne bir dizi estetik operasyon yaptıran Tolga Karel, rol aldığı dizinin çekimleri biter bitmez yeniden bıçak altına yatacak

Magazin

YİNE ESTETİK OLUYOR Yaprak Dökümü dizisinde Oğuz karakterini canlandıran Tolga Karel, geçtiğimiz yıl burnuna estetik yaptırıp, kaşlarını kaldırıp yüzüne botoks yaptırarak kamera karşısına geçmiş ve birçok kesim tarafından tepki almıştı. Ancak dizinin çekimlerinin yoğun olması ve ikinci estetik ameliyatı olduğu takdirde yüzünde şişlik oluşacağı, bu şişliğin 15-20 günde de normale dönmeyeceği sebebiyle 1 senedir estetik yaptıramıyordu. Yaprak Dökümü'nün 29 Aralık'ta final yapacak olmasını fırsat bilen Karel'in, Amerika'da yaşayan estetik cerrahı Adil Ceydeli'ye, bu kez düzeltme operasyonu yaptıracağı iddia edildi. Kaşlarını biraz daha indirip, bir de yağ aldıracağı iddia edilen Karel, önümüzdeki sezona en iyi şekilde girebilmek adına estetik yaptırdığını yakın çevresine söylüyormuş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: