Yoga ile kalbinizi dinlendirin

Yoga eğitmeni Dr. Neslihan İskit 21 Mart Salı günü saat 14.00’te kalbi korumanın en güzel yollarından biri olan ‘Kalp Yogası’nı anlatmak üzere Akmerkez misafirleriyle buluşuyor.

Yaşam

Yoga ile kalbinizi dinlendirin Dünya çapında tanınan tek yoga üniversitesinden diplomasını alan yoga eğitmeni Dr. Neslihan İskit, Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında Akmerkez misafirlerine ‘Kalp Yogası’nı deneyimletmeye geliyor. İskit, 21 Mart Salı günü saat 14.00’da misafirlere yaşam tarzı, vücut, zihin ve ruh sağlığını yükseltmek için çözüm sunan yogayı anlatacak.

Modern çağın ciddi ve yaygın bir sorunu olan kalp hastalığının temelinde uygunsuz yaşam tarzı, yanlış beslenme alışkanlıkları ve olumsuz düşünce kalıpları gibi birçok neden yatabilir. Tamamlayıcı sağlık sistemi yoga, kalp hastalarına tüm bu olumsuz düşünce kalıplarını yıkan, stresi azaltan ve hayatı zenginleştiren bir tedavi biçimi sunuyor. Herkesin yogaya ihtiyacı olduğunu savunan İskit ise, vereceği söyleşide dinleyicilere en ince ayrıntılarıyla kalp yogasını, önemini, yararlarını, zihni ve vücudu nasıl etkilediğini aktaracak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: