'YOK BÖYLE DANS'TA HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR..

Show TV'nin yeni yarışması 'Yok Böyle Dans'ta hazırlıklar sürüyor. Günün büyük bölümünü hocalarıyla çalışarak geçiren ünlülerin provaları renkli görüntülere sahne oluyor..

Magazin

'YOK BÖYLE DANS'TA HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR.. Show TV'de bir süre sonra yayınlanmaya başlayacak olan 'Yok Böyle Dans'ta rekabet şimdiden başladı. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve moderatörlüğünü üstlendiği programın ünlü yarışmacıları, profesyonel dansçı hocalarıyla çalışmaya başladı. Nilgün Belgün, Burcu Güneş, Azra Akın, Ragga Oktay, Burcu Esmersoy gibi ünlülerin hepsi iddialı bir şekilde, günlerinin büyük kısmını eşleriyle dans provaları yaparak geçiriyorlar.

Her hafta jüri karşısında performans gösterecek olan ünlüler İngiliz, Rus, Bulgar, Arjantinli ve Türk dansçı partnerleriyle yaptıkları provalar sırasında renkli görüntüler oluşturdu. Azra Akın, partneri Nikolay ile yaptığı profesyonellere taş çıkartan figürleriyle dikkat çekerken, Burcu Güneş partneri James ile sıcak karelere imza attı. Eda Taşpınar'ın da yarışacağı programda sevgilisi Bora Kozanoğlu'nun Kateryna ile yaptığı dansın Taşpınar'ı kıskandırıp kıskandırmayacağı konuşuluyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: