YOK DEVE!

Gizem Özdilli,22 Temmuz'daki tam Güneş tutulması sırasında büyük felaketler olacağı söylentilerinden etkilenip, aynı tarihe denk gelen doğum gününde pasta yerine Deve kesti.

Magazin

YOK DEVE! Diyarbakır'dan Getirtti

Yüzyılın güneş tutulması yüzyılın doğum günü pastasına denk geldi. 22 Temmuz'da gerçekleşen ve 6 dakika 39 saniye süren tam güneş tutulması sırasında büyük felaketler yaşanacağı haberleri,manken Gizem Özdilli'yi çok etkiledi. Aynı tarihe denk gelen 36. doğum günü için farklı bir kutlama yapmak isteyen Özdilli, deve kesmeye karar verdi. İstanbulda çeşitli yerlere soran güzel manken aradığı deveyi bir arkadaşının yardımıyla Diyarbakır'dan 4 bin liraya aldı.

Allah rızası için yaptım

Diyarbakır'dan İstanbul'a bir kamyonla getirilen Özdilli'nin devesi,22 Temmuz öğleüzeri Kartal'da bir kesimhanede kesildi. Devenin eti fakirlere dağıtıldı.Bunu Allah rızası için yaptığını söyleyen Özdilli şöyle konuştu:"22 Temmuz'da depremler,seller olacak diye çıkan söylentiler yüzünden aklıma böyle bir fikir geldi.Bir yıl önce babamı kaybettim. Allah annen,kardeşim ve bana sağlık versin diyerek dua
ettim. Pasta yerine deve keserek hayır işledim."

(habertürk)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: