Yonca Evcimik: "'Kadınlardan korkup gay oluyorlar!"

"90'lar Türkçe Pop" denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Yonca Evcimik, kadın-erkek ilişkileri ve özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Yonca Evcimik: "'Kadınlardan korkup gay oluyorlar!" Bir döneme şarkılarıyla damga vuran 54 yaşındaki Yonca Evcimik, "Aşıkken hayata bakışınızla, ürettiklerinizle daha farklı bir Yonca mı olur?" sorusuna, "Aşk insanı darmaduman eden bir şey. İçimde kelebekler uçuşmaya başladığında ben ne kadar doğru hareket ediyorum bilmiyorum, tartışılır. Bugüne kadar yaptıklarımdan çok doğru hareketler yapmadığım aşikâr. Ne yapalım, olacaksa yine olacak. Kelebekler başladı, pır pır pır dolanıyorlar." cevabını verdi.

Eğlenceli karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Yonca Evcimik, "Güçlü kadınlar aşk ilişkisinde hüsrana uğruyorlar..." sözlerine karşılık, " Valla bu kadınların suçu değil, erkeklerin suçu, kaldıramıyorlar. Bunun okumuşlukla alakası yok. Erkek egosuyla ilgili bir şey" dedi.

Evcimik, "Korkutuyor belki de..." sözlerine ise "'Ben nasıl başa çıkacağım bu kadınla' diye düşünüyor belki. Haksız da sayılmazlar. O yüzden hepsi de gay oluyor, ne fena" diyerek karşılık verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: