Yonca Evcimik: Sezen Aksu erkeklere söylemediklerini bana söyletiyor!

40’ın sanat yılı ile kendinden söz ettiren Yonca Evcimik, geçtiğimiz gün ünlülerin kuaförü Nedim Doğulu’nun 2017 yaz sezonu için hazırladığı saç kreasyona modellik yaptı.

Kültür-Sanat

Yonca Evcimik: Sezen Aksu erkeklere söylemediklerini bana söyletiyor! Türk Pop Müziği’nin öncüsü Yonca Evcimik, yakın arkadaşı Nedim Doğulu için geçtiğimiz gün kamera karşısına geçti. Doğulu’nun 2017 yaz sezonu için şimdiden hazırladığı kreasyon çekimlerinde çok eğlenen Yonca Evcimik, çekimler sırasında yeni projelerinden de bahsetti.


Sezen Aksu’nun hayatında çok önemli bir yere sahip olduğunu belirten Yonca Evcimik şaka yollu Aksu’ya da takıldı. “Şarkılarına bakıyorum da, geçmişten bugüne hep tekinsiz erkeklere dair yazdığı şarkıları söylemişim. Sezen Aksu, erkeklere söyleyemediklerini bana mı söyletiyor acaba?” diyerek espri yapan Evcimik “Şaka bir yana, o kadar aynı dili konuşup aynı şeyleri hissediyoruz ki esas ben atlıyorum onun şarkılarına, evet tamam budur deyip okuyorum' cümleleriyle duygularını ifade etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: