Yonca Evcimik'ten yeni klip!

Yonca Evcimik'ten herkesin oynayacağı bir klip geliyor!

Kültür-Sanat

Yonca Evcimik'ten yeni klip! Yonca Evcimik'in 15. albümünden ikinci klip, hayranlarının isteği üzerine Sana ne şarkısına geliyor. Yonca Evcimik, Madem Sana Ne şarkısını siz istediğiniz, klipte de siz oynayacaksınız diyerek sevenlerine alışılmadık bir sürpriz yaptı. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı koreografiyle hayranlarına seslenen Yonca Evcimik, İster şarkıyı söyleyin, ister bu koreografi ile dans edin.


Çektiğiniz HD videoları #sananediyorum etiketi ile Twitter ya da Instagram üzerinden paylaşın, Sana ne klibinde siz de oynayın diyerek Türkiye'de yepyeni bir dönemin başlayacağı bir işe imza atmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar hep ilkleri gerçekleştiren sanatçı, uzun bir aranın ardından 15. albümünü çıkartarak hayranlarını sevindirdi. 8 Eylül'de birçok sanatçı ile hem albüm lansmanını, hem de doğum gününü kutlayan Yonca Evcimik Burası İstanbul klibiyle İstanbul'un mozaik yaşam yapısını sevenleriyle buluşturdu. İkinci klibi hangi şarkıya çekelim sorusuyla hayranlarının görüşünü alan Yonca Evcimik, en çok Sana Ne şarkısı istendiğini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu ve bir de sevenlerine ilginç bir sürpriz yaptı.

Sana ne şarkısının klibi için sevenlerine siz de bu klipte oynuyorsunuz diyen Yonca Evcimik, paylaştığı koreografi ile sevenlerinin dans tutkusunu tetiklerken, kolektif bir çalışmaya imza atmak için ekibiyle birlikte çalışmalara başladı. #sananediyorum etiketi ile klipte yer almak isteyenlerin Twitter ve Instagram üzerinden paylaşacakları HD videolar, bir araya getirilerek hazırlanacak olan klip, müzik dünyasını heyecanlandıracak bir çalışma olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: