YÖNETMEN KOLTUĞUNA OTURACAK

'Arka Sıradakiler' dizisinin başrol oyuncusu Sinem Öztürk yönetmen koltuğuna oturuyor.

Magazin

YÖNETMEN KOLTUĞUNA OTURACAK Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Emniyet Amiri Serdar Bayraktutan'ın 'Anne Ben Geldim' adlı kitabı sinemaya uyarlanıyor.

Filmin yapımcısı olacak Saran Yapım'ın Genel Koordinatörü ve aynı zamanda geçen yıl Sinem Öztürk ile dünya evine giren Serkan Balbal, filmin Türkiye'de terör konusunda bugüne kadar çekilmiş en cesur filmlerden biri olacağını söylüyor.

Teröristlerin hayatlarını, itiraflarını ve sorgulama süreci içinde yaşanan tümüyle gerçek olayları kitabında anlatan Bayraktutan, filmde konsept danışmanı olarak da görev yapacak. Saran Yapım'ın ortak yapımcısı olduğu 'Anne Ben Geldim'in senaryosunu 'Arka Sıradakiler' adlı dizide başrol oynayan Sinem Öztürk kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda da oturacak olan Öztürk, 'Senaryomda Nejat İşler'le birebir örtüştürdüğüm çok önemli bir karakter var. O rol için düşündüğüm tek isim kendisi' diyor. Filmin 2010'da vizyona girmesi bekleniyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: