YÖNETMENİ MAHKEMEYE VERECEK

Gurbetçi Türk kızı Filiz Heilmann'a ülkenin ünlü yönetmenlerinden Alexander Ziebbel'den gelen teklif, ülkeyi karıştırdı.

Magazin

YÖNETMENİ MAHKEMEYE VERECEK Her şey, güzel oyuncunun yönetmenden gelen 'Yüzünüz ve tipiniz yeni çevireceğim film için çok uygun' diyen elektronik postayla başladı.

Teklifi okuyan genç aktris yönetmenle buluştu. Yönetmen filmde ünlü bir Alman aktörle oynayacağını ve sevişme sahnelerinin bulunduğunu anlattı. 50 bin Euro'luk teklifi kabul eden genç aktris çalışmalara başladı. Ancak yönetmen Ziebbel, Filiz Heilmann'ı rahatsız etmeye başladı. 'Rolünde zorlanıyorsan sana yardım edebilirim' diye mesajlar atan yönetmenin daha da ileri giderek 'Sevişme sahneleri konusunda yardımcı olabilirim' demesi, genç oyuncunun sabrını taşırdı. Filiz, Heilmann'ın kendisine film konusunda da yalan söylendiğini öğrenince mahkemeye başvurma kararı aldı.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: