Yudum Egemden, Sitare Kalyoncuoğlu ile özel bir davet gerçekleştirdi...

Yudum Egemden, “Ege’min Bereketi Kadının Emeği “projesinin lansmanını, birbirinden önemli isimlerin katıldığı renkli bir davetle Sitare Kalyoncuoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Sosyete

Yudum Egemden, Sitare Kalyoncuoğlu ile özel bir davet gerçekleştirdi... YUDUM’un doğduğu topraklara olan vefasını sergileyen, Ayvalıklı kadınların el emeğiyle hazırladığı özel Egemden şişeleri ile kalplere ve hayatlara dokunan Ege’min Bereketi Kadının Emeği projesi, Sitare Kalyoncuoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ve Bahar Şer, Aslı Şen, Buket Taşdelen, Işıl Reçber, Gül Erçetingöz, Şebnem Çapa, Cansen Kut gibi birbirinden önemli isimlerin katıldığı özel bir davetle tanıtıldı.

Sitare Kalyoncuoğlu

Aslı Şen

Esra Türker

Gül Erçetingöz

Işıl Reçber

Pınar Hotiç

Revna Demirören

Her biri özel olarak, Ayvalıklı kadınların el boyamasıyla hazırlanan Ege’min Bereketi Kadının Emeği şişeleri, proje kapsamında yer alan kadınlara hem ev ekonomilerine katkıda, hem de üretime katılıyor ve sanatsal yönlerini dışarıya vuruyor. Ayvalık Belediyesi ve Kent Konseyi iş birliğinde başlayan Ege’min Bereketi Kadının Emeği projesi başta kadınların hayallerini yansıtan renkli şişeleri, ardından da sosyal sorumluluk tarafıyla davetlilerden tam not aldı.

Lansmana katılan isimlerin destek olmak üzere yakından ilgilendiği Ege’min Bereketi Kadının Emeği şişelerinin yakın zamanda satışa sunulacağının müjdesi de davette verildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: