YUMRUK ATTIĞI GAZECECİ BULDU!

Teoman'ın, kendisine şantaj yaptığını ileri sürdüğü iki kişi hakkında suç duyurusunda bulunması gündeme bomba gibi düştü.

Magazin

YUMRUK ATTIĞI GAZECECİ BULDU! Ünlü rock'çı Teoman'ın, elinde cinsel içerikli görüntüleri olduğunu söyleyerek şantajla 100 bin YTL istediğini ileri sürdüğü iki kişi hakkında suç duyurusunda bulunması gündeme bomba gibi düştü. Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunan Teoman'ın aktardığına göre, F.T., ocak ayının sonunda şarkıcının menajerini arayarak, D.Ş.'in elinde Teoman'ın porno içerikli fotoğraflarının bulunduğunu öğrendiğini ve yardım etmek istediğini söyledi.

Bir süre sonra D.Ş. aradı ve Teoman'ın cinsel hayatını ilgilendiren fotoğrafları internette yayınlamakla tehdit ederek, 100 bin YTL istedi. Teoman, şantaj yapan kişilerin bir an önce yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmasını talep etti. Savcılık, bu kişilerin tespit edilerek yakalanması için emniyet müdürlüğüne yazı gönderdi. Bu arada Teoman'ın yatakta çekilmiş görüntülerinin sadece Takvim Gazetesi'nde Halil Çilingir imzasıyla yayımlanması 'muhabir intikamı mı' sorusunu akla getirdi.

Teoman'ın geçtiğimiz aylarda bar çıkışı, kendisini ittiğini söylediği muhabiri yumruklamış, olay günlerce gündemde kalmıştı. Teoman'ın yumrukladığı muhabirin Halil Çilingir olması akılları karıştırdı. Teoman'ın basın danışmanı Funda Sanlıman, muhabir hakkında yasal işlem başlatacaklarını söyledi.

Ailemin yüzüne nasıl bakarım

Dün Takvim gazetesinde yayımlanan ve Selma Merter'le adı öğrenilemeyen bir kızla Teoman'ı aynı karede gösteren yatak fotoğrafları, Merter'i çok üzdü. Teoman'ın eski sevgilisi olarak bilenen Merter, gözyaşları içinde şunları söyledi: 'Zor durumdayım. Çok üzüldüm. Ne yapacağım, ailemin yüzüne nasıl bakacağım. Bir insanın hayatıyla bu şekilde oynanmaz. Haber, şantajla ilgili ama benim resmim basılıyor. Teoman açıklamasını gerektiği zaman yapacaktır.'

Yakında bir açıklama yapacak

Teoman'ın menajeri Funda Sanlıman, Teoman'ın yakında olayla ilgili bir açıklama yapacağını söyledi: 'Yaklaşık 10 gündür bu tehditler devam ediyordu. Teoman bu konuda yakında bir açıklama yapacak. Gazetedeki fotoğraflar bizim için sürpriz oldu. Her şey bu kadar basit olmamalı.'

Fotoğraflar için tedbir kararı

Teoman'ın avukatı Süheyl Atay ise şunları söyledi: 'İlk fırsatta açıklama yapılacak. Bu görüntüleri yayımlanan gazete için dilekçemiz tamamlandı. Kişilik haklarına saygı çerçevesinde her türlü gerekli kanuni işlemleri başlattık. Bu görüntüler için de tedbir kararı alıyoruz. Kanuni olarak süreç başladı.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: