Döner tezgahında ‘Bizans Oyunları’

Başarılı yönetmen Gani Müjde ve son filmi ‘Bizans Oyunları’ oyuncuları, filmin vizyona girmesiyle turneye çıktı ve İstanbul dışındaki sinemaseverler ile buluşmaya başladı!

Kültür-Sanat

Döner tezgahında ‘Bizans Oyunları’ Birbirinden eğlenceli ve komik karakterleriyle sinema salonlarında kahkaha tufanı estiren ‘Bizans Oyunları’nın ilk durağı Bursa oldu! 16 Ocak Cumartesi günü Bursalı sinemaseverler ile buluşan ekibe yoğun ilgi vardı!

GÖSTERİM ÖNCESİ İSKENDER KEYFİ!


Filmin yönetmeni Gani Müjde ve oyuncular Gürkan Uygun ve Tuvana Türkay gösterim öncesi Bursa’nın meşhur iskenderinin tadına baktılar. Restorantta karşılaştıkları hayranlarıyla da bol bol fotoğraf çektirdiler. Döner tezgahının başına geçen film ekibi hem döner kesti, hem de ustalarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

SEYİRCİYLE SELFIE!

Gösterim öncesi Bursa halkıyla sohbet eden ‘Bizans Oyunları’ ekibi Bursa’da olduklarından çok memnun olduklarını belirtip izlemeye gelenlere çok teşekkür ettiklerini söylediler. Tüm salonları tek tek gezen ekip, seyirciyle sohbet edip selfie çekti ve iyi seyirler diledi. Film hem finalde hem de başlangıçta dakikalarca alkışlandı!


Yeni yılın en eğlenceli yerli yapımı olan filmde, karşı karşıya gelen iki ailenin başına gelmeyen kalmıyor! Maya Obası ve Bizans ekseninde yaşanan komik olaylar seyirciyi çok güldürüyor.

Kadrosunda Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Tuvana Türkay ve Ünal Yeter gibi ünlü isimleri bulunduran film 2016’ya damgasını vuracak. Avşar Film ve Tükenmezkalem Film yapımı, Gani Müjde imzalı ‘Bizans Oyunları’ tüm Türkiye’de sinemalarda!

Bunlarda ilginizi çekebilir: