YURDAL SERT'TEN İVANA'YI BİTİREN HAMLE!

İşadamı Yurdal Sert, ihanetle suçladığı karısının banka kartlarını iptal etti...

Magazin

YURDAL SERT'TEN İVANA'YI BİTİREN HAMLE! İşadamı Yurdal Sert, ihanetle suçladığı karısının banka kartlarını iptal etti, mücevherlerine el koydu, yardımcılarının da işlerine son verdi!

İkoncan İvana Sert’in boşanma davası açıldığı gün büyük bir şok yaşadığı ortaya çıktı. Davanın açıldığı gün banka kartlarının çalışmadığını fark eden İvana Sert, Metrocity’deki eve gidince ikinci bir şok yaşadı. 5 yaşındaki oğlu Can Ateş ve annesiyle birlikte gittiği Fethiye’den dönen ikoncan, evinde sakladığı tüm mücevherlerin yerinde olmadığını gördü. İvana’nın yaşadığı hayal kırıklığı bununla da kalmadı.

Yardımcılarının işlerine son verildiğini öğrenen İvana, ne yapacağını şaşırdı. Show TV’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem?” programından kazandığı parayla geçimini sağlayan Sert’in kara kara düşünmeye başladığı öğrenildi. Önümüzdeki hafta okula başlayacak olan oğlu Can Ateş için okul alışverişi yapan genç kadının harcamalarına artık dikkat ettiği öne sürüldü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: