“YÜREK FARKI”

Müzik kariyerine yeni single çalışması ile devam eden yakışıklı popçu SELÇUK YAPAR; “YÜREK FARKI ” adını verdiği yeni single’ı Yaşar Kekeva Plak etiketiyle 27 Mayısta karşınızda...

Magazin

“YÜREK FARKI” Selçuk Yapar, 3 yıl aradan sonra ,Single nın prodüktörlüğünü kendisi üstlenenerek Yürek Farkı isimli single ile çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Stüdyo çalışmaları 6 ay süren, Yaşar Kekava Plak prodüktörlüğünü üstlendiği albümün fotoğraf çekimlerini Kemal KEKEVA gerçekleştirdi.

Selçuk Yapar'ın yeni single çalışmasında iki farklı şarkı ve versiyonları bulunmaktadır.

Çıkış şarkısı olan “ YÜREK FARKI ” Yaz aylarının en çok dinlenecek hareketli şarkısı olmaya aday ve iddialı. Şarkının sözü ve müziği Güven BARAN, düzenlemesi ise Emrah KARADUMAN ’a ait.

YÜREK FARKININ Belly Remix ve Trustmix versiyonlarının düzenlemeleri Levent Gündüz’e ait.Trustmix versiyonun da ingilizce vokallerde Berceste GUINART bulunuyor.

Single’ın ikinci iddialı ve yine hareketli şarkısı “SAHTE KUCAKLAR” .Sözü ve müziği ALİÇO,düzenlemesi ise Enver Günen’e ait.Grek soundunda aranje edilen şarkı yazın hitlerinden olmaya aday.

“YÜREK FARKI ” klibiyle de çok konuşalacak...

Yaşar Kekeva Plak etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak single çalışmasının klibi 26 mayıs günü ekranlarda olacak.

Klibin yönetmenliğini Kubilay KASAP’ın gerçekleştirdiği çalışmada;

Selçuk Yapar'a klibinde Finlandiyalı güzel Vilma Peltonen eşlik etti...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: