YURTDIŞINA AÇILIYOR

2004 yılında ''Best Model of Turkey'' ve ''Best Model of The World'' birincisi olarak adını duyuran Mert Öcal, bir italyan markasından teklif aldı.

Magazin

YURTDIŞINA AÇILIYOR 2004 yılında gerçekleştirilen yarışmada birinci seçilerek modellikte başarılı bir çıkış yakalayan Öcal, yaz aylarında Bally'de katalog çekimi için objektiflerin karşısına geçecek. Dünyaca ünlü bir top model'le beraber markanın yüzü olacağı konuşulan Öcal, yakın dostlarına dahi ser verip sır vermiyor.

Ünlü marka'nın ismi gizli tutulurken bu buluşmanın hikayesi ise, kulislerde çok konuşuluyor. Bu ünlü markanın reklam müdürünün geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye tatil amaçlı gelmiş. Tatili sırasında televizyonda modelliğin yani sıra oyunculukta da kendini ispatlamış olan Öcal'ı görerek menajerine ulaşan ve öngörüşmeyi yapıp apar topar ülkesine dönen yetkili, bir hafta sonra Öcal'ı İtalya'ya davet etmiş.

Önümüzdeki hafta İtalya'da marka yetkilileriyle görüşmeye gidecek olan Öcal, ülkemizi bir kez daha en iyi şekilde temsil edecek olmanın haklı gururunu yaşıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: