Yusuf Güney hakkında şok bir iddia daha!

Geçtiğimiz günlerde Yusuf Güney’in sosyal medyadan tanışıp arkadaş olduğu ve daha sonra eğlenmeye gittiği kız arkadaşını darp ettiği iddia edilmiş, ünlü şarkıcı ise darp iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı.

Magazin

Yusuf Güney hakkında şok bir iddia daha! Yusuf Güney’in, “ben alkol almadım, asıl ben darp edildim” dediği olayda flaş bir gelişme yaşandı. İsminin Deniz olduğu öğrenilen genç kadın ve avukatı Çağdaş Çelik Söylemezsem Olmaz’a birbirinden olay açıklamalarda bulundu.

Yusuf Güney’in yalan söylediğini dile getiren Deniz Hanım’ın işte o çarpıcı açıklamaları:

“Yusuf Güney ile instagram isimli sosyal paylaşım sitesi üzerinden tanıştım. Tanışmamızın ertesi gününde Nişantaşı semtindeki bir kafede buluştuk. Yusuf Güney daha ilk buluşmasında dahi bir şişe içkiyi tek başına içmiş ve sonraki buluşmalarında da alkol kullanmıştır. Bu sebeple öncelikle Yusuf Güney’in alkol kullanmadığına yönelik beyanlarının gerçeği yansıtmadığını söylemem gerekir.

Olayın gerçekleştiği tarihte ise Yusuf Güney’in de içinde bulunduğu 4 kişi Kuruçeşme mevkiinde alkol almaya başladık ve oradan Bebek’e geçerek eğlenmemize devam ettik. Burada yan masada eğlenmekte olan kadınların beni çekmeye çalıştığını gördüm ve durumdan rahatsızlığımı dile getirdim ancak karşılığında Yusuf Güney’den “aman boşver , onlar buraya erkeklere hesap ödetmek için gelen o…lar” şeklinde yakışıksız bir cevap aldım. Bu cevap karşısında çok sinirlenerek benim hakkımda da böyle söyleyeceğini düşünüp, tüm masanın hesabını ödedim. Daha sonra Yusuf Güney bana dönerek, “sen kimsin benim hesabımı ödüyorsun, sen gerizekalı mısın?” diyerek hakaretlerde bulunmaya başladı.

Yusuf Güney çok sarhoştu ve ben durumun farkında olduğunda araçtan inmek istedim. Ancak bu tepkimin karşılığında Yusuf Güney bana çok sert bir tokat atmıştır. Akabinde nasıl böyle bir şey yaptığını sorduğumda ise kendisinin cevabı, “erkek gibi davranırsan erkek gibi karşılığını veririm” şeklinde olmuştur.

Araçtan iner inmez ağlayarak polisi aradım ve taksi şoförüne olay yerinde kalmasını rica ettim. Ancak polisler geldiğinde ağlamama ve darp edilmiş olmama rağmen Yusuf Güney’i tanıyıp sarıldıklarını gördüm. Hatta polislerden biri, “kaza yapmayalım skandal oluruz Yusuf Güney ile kaza yaptığımız için” diyerek espri bile yapmıştır. Polise nasıl böyle davrandığını sorduğumda ise karşılığı sadece sinirlenmeleri oldu. Bu şekilde karakola geldik. Bana taksicinin ayrıca ifadesinin alındığını, Yusuf Güney’den farklı bir odada olduğunu söylediler. İfademi verdim aynı gün darp raporu aldım. Bu olaylar yaşanırken yanımızda olan arkadaşlarımız durumun düzeltilebileceğini, olayın büyümemesini söylediler. Bu sebeple arkadaşlarımızın da ricasıyla karşılıklı olarak şikayetimizi geri aldık.

Bir müddet sonra ise anlayamadığım bir şekilde olay basına sızmış. Yusuf Güney beni arayarak olayın basına yayıldığını, kendisini kurtarmak için yalan söylemek zorunda kaldığını, benim adımın asla geçmeyeceğini söyledi.

Ben bu şahsa inanmadım ki zaten beni aradığında halihazırda televizyon programına bağlanarak asılsız suçlamalarda bulunduğunu da gördüm. Ayrıca Yusuf Güney’in taksi şoförünün ifadesini de paylaştığını görünce hayret ettim. O an taksi şoförünün ifadesinin ayrı alınmadığını ve polis memurları ve Yusuf Güney ile birlikte hareket ettiğini anladım. Bu kişi kendini suçsuz göstermek için beni karalamaya çalışmış ve çirkin ithamlarda bulunmuştur”
Ayrıca Yusuf Güney tarafından darp edildiğini iddia eden Deniz Hanım, “Beni aradı bu yaşadığımız olay ortaya çıkınca ve senin kim olduğunu kimse bilmeyecek dedi. Ben de kendisine yalan yanlış bir açıklama yaparsan herşeyi açığa çıkarırım dedim ve kendini aklamak için yalan yanlış şeyler söyledi. O gece bana sağlam bir tokat attı. Bunları anlatmamın nedeni ise Yusuf Güney bunu hak etti” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: