YÜZ YÜZE BU GECCE BAŞLIYOR!

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze bu gecce Kanal 1'de yeniden başlıyor. İlk haftanın konuğu bir süredir Türkiye'nin gündeminde 'Muhafazakar Eşcinsel' sıfatıyla yer alan ve ayrıldığı partneri Bekir coşar'ı alıkoyma suçlamasıyla karşı karşı bulunan ünlü modacı Cemil İpekçi olacak.

Magazin

YÜZ YÜZE BU GECCE BAŞLIYOR! Cemil İpekçi, uzun yıllar birlikte olduğu partneri Bekir Coşar'ı, uyuşturucu müptelası olduğu gerekçesiyle terk etti. Bu ayrılığın sonrasında Bekir Coşar, Pınar Coşar ile evlendi. Ancak Pınar Coşar, ağır bir ithamla ortaya çıkıp, 'Cemil İpekçi kocamı uyutup, alıkoydu' dedi. Cemil İpekçi, bir kez daha bu sansasyonel açıklama ile gündeme damgasını vurdu...

Cemil İpekçi, bu gecce Kanal 1 ekranında Kenan Erçetingöz'ün karşısına oturup, seviyeli magazin programı Yüz Yüze'de tüm gerçekleri, kamuoyunun değerlendirmesine sunacak. Canlı yayına sürpriz isimler de telefonla bağlanacak. Tüm bilinmeyenler açığa çıkacak.

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE
BU GECCE SAAT 23.45'TE KANAL 1'DE..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: