YÜZ YÜZE YİNE GÜNDEM YARATTI!

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE PROGRAMI GÜNDEME DAMGASINI VURMAYA DEVAM EDİYOR.. BUGÜN HÜRRİYET GAZETESİ'NİN KELEBEK EKİ'NDE PROGRAM GENİŞ ŞEKİLDE YER ALDI.

Magazin

YÜZ YÜZE YİNE GÜNDEM YARATTI! İşte Kelebek'in haberi;

''Yüz Yüze'' programına katılan Cenk Eren ve Şenay Akay, Bülent Ersoy’un canlı yayında yarışmacıya verdiği nasihati tartıştı.


Popstar Alaturka’nın yayınında hayat hikâyesini anlatan Özlem Ceylan adlı yarışmacı, kendisine kaset yapacak zengin bir sevgilisinin olmadığını, destek vermek isteyenlerin de farklı şeyler beklediklerini belirtmiş, bunun üzerine söz alan Bülent Ersoy, “Eğer sana gerçekten istediğin kaseti yapacak ya da imkanı verecek, doğru olduğuna inandığın bir insan olursa, sen de onun istediklerini yapmalısın” demişti.

Bülent Hanım şirazeyi kaçırıyor

Bu sözler, Cenk Eren ve Şenay Akay’ın konuk olduğu “Yüz Yüze” programında tartışıldı. Ersoy’un sözlerine karşı çıkan Eren, “Yarışmacıya bu şekilde nasihat vermesi çok yanlış. Senin benim bildiğimiz şeyi Türk toplumuna bu şekilde yansıtman doğru değil. Bir kız gidecek, ‘Sen ver bana 30 bin dolar, bana finansör ol, ben de seninle birlikte olayım’ diyecek. Burada namus devreye girmiyor diyor Bülent Hanım. Hadi canım oradan! Bülent Hanım bazen şirazeyi kaçırıyor. Orada da iş çığırından çıkmış” dedi. ;

Şenay Akay ise “Bülent Ersoy’un ‘namus iki bacak arasında değil kafada biter’ sözlerine katılıyorum. Fakat bunu canlı yayında Türk toplumuna bu şekilde lanse etmesini doğru bulmadım” diye konuştu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: