'YÜZLERCE DONDURMA ISIRDIM'

Yaprak Dökümü dizisinde oynayan Fahriye Evcen, kendisi gibi genç ve başarılı oyuncular Rojda Demirer ve Saadet Işıl Aksoy ile oynadığı reklam filminin kamera arkasını anlattı.

Magazin

'YÜZLERCE DONDURMA ISIRDIM'  Fahriye Evcen, dondurma reklamları için kamera karşısına geçtiği filmleri anlattı.

Saadet Işıl Atasoy ve Rojda Demirer'in de rol aldığı reklam, 3 genç, güzel ve son dönemin başarılı oyuncularını biraraya getirmesiyle de dikkat çekmişti.

3 gün süren çekimler boyunca yüzlerce dondurma ıssırmak zorunda kalan Evcen, çekimler için kolilerce dondurma kullanıldığını anlattı.

Bir süre sonra ıssırdığı dondurmaları yutamadığını aktaran Fahriye Evcen, 'Çekimler bitene dek o kadar çok dondurma ıssırdım ki tabi bir süre sonra yiyemez hale geliyorsunuz' dedi.

Reklamın konseptinde 3 genç kadının enerjik, sempatik ve eğleniyor olması gerektiğini söyleyen Evcen, bu konuda hiç zorluk çekmediklerini vurgulayarak Demirer ve Atasoy ile ilk karşılaştıkları anda aralarında bir elektrik oluştuğunu ve çekimler boyunca da çok eğlendiklerini ve bu durumun da ekrana yansıdığını belirtti
televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: