Zafer Ergin, 'Arka Sokaklar'a devam edecek mi?

Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde vurulan Rıza Baba karakteri yaşayıp yaşamayacağı sorusu yeni sezona bırakılmıştı. 11. sezonuyla yeni sezonda da ekranlarda olacak dizide, Rıza Baba'ya hayat veren Zafer Ergin'in devam edip etmeyeceği sorusu yanıt buldu.

Dizi Galeri

Zafer Ergin, 'Arka Sokaklar'a devam edecek mi? Posta Gazetesi'nden Mesut Yar'ın, "Rıza Baba'dan Haber Var" başlıklı yazısı şöyle:

"Önceki gün ortamlara yayılan bir kulise göre Arka Sokaklar'ın (Kanal D) 'Rıza Baba'sı (Zafer Ergin) diziden ayrılıyordu. Kulis bu yılı işaret etse de Zafer Ergin'in verdiği mesaj çok netti. '11. sezondan sonra arkadaşlar devam edecek' diyen Zafer Ergin, bu yıl ekranda olacağını netleştirmiş oldu.

Merak edenler için 11'inci sezondan sonrası önümüzdeki yılın sonbahar aylarını işaret ediyor. Sonuç itibarıyla 'Rıza Baba'nın temiz bir sezonu daha var."

Zafer Ergin, Arka Sokaklar'dan ayrılıyor mu?

Zafer Ergin, Arka Sokaklar'dan ayrılıyor mu?Arka Sokaklar'da Rıza Baba öldü mü? İşte cevabı;

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: