Zalim İstanbul'un Ceren'i Bahar Şahin: "Çok acı çektim"

Bahar Şahin, hayatının rolünü Zalim İstanbul ile oynuyor! Güzel oyuncunun dizinin yayınlanan son bölümünde sergilediği performans Twitter'ı salladı.

Dizi Galeri

Zalim İstanbul'un Ceren'i Bahar Şahin: "Çok acı çektim" Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümüne Ceren karakterine hayat veren Bahar Şahin'in performansı damga vurdu. Bebeğini kaybettiği için çıldıran Ceren'in oyunculuğu Twitter'ı salladı. Bahar Şahin hakkında övgü dolu 'tweet'ler atıldı.

Zalim İstanbul'un Ceren'i Bahar Şahin'den dikkat çeken paylaşım

Zalim İstanbul'un Ceren'i Bahar Şahin'den dikkat çeken paylaşımTwitter gündeminde birinci sıraya oturan güzel oyuncu, "“Ben oynarken çok acı çektim. Çok Bahar’a kaydığım oldu çünkü bebeklere çok bağlıyım. Ağlayıp sahneden çıktığım oldu ama hocam gelip, ‘tamam sakin ol şimdi role geçiyoruz Bahar sakin ol’ deyip beni destekledi. Çok acı çektim oynarken, umarım bunu da yansıtabilmişimdir”" itirafında bulundu.


Bahar Şahin'e İzmir'den ödül!

Bahar Şahin'e İzmir'den ödül!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: