Zamanın izlerini bu kremle yok edin!

“Aura Chake’’ Magistral Lifting Anti-Ageing Exfoliating Cream, zamanın izlerini yok ederken cildinizi besleyerek kusursuz ve zamansız güzellik sunuyor.

Kadın

Zamanın izlerini bu kremle yok edin! Ünlü dermokozmetik markası “Aura Chaké”, etkili çözümleri ile sağlıklı ve kusursuz görünmenin yeni formülü olarak dikkatleri çekiyor. Hem scrub, hem maske olarak kullanılan yaşlılık karşıtı “Aura Chake’’ Magistral Lifting Anti-Ageing

Exfoliating Cream, cildinizi ölü hücrelerden arındırıp, kırışıklıklarla savaşırken pürüzsüz ışıltılı bir görünüm sunuyor. Sağlıklı ciltlerin yeni sırrı Magistral Lifting Anti-Ageing Exfoliating Cream, cildinize kaybettiği enerjiyi geri verirken, nemlendiriyor ve yoğun olarak besliyor. Kırışıklıkları anında azalttığı klinik testlerle kanıtlanmış Magistral Lifting Anti-Ageing Exfoliating Cream cildi sıkılaştırıp, renk tonunu düzenlerken, temizlemesi ve tazelemesi ile canlı bir görünme kavuşturuyor.


Güzellikleri ile tüm dünyada fark yaratan Fransız kadınlarının vazgeçilmezi Aura Chaké cildinize hayat vererek, güzelliğinize anlam katıyor. ‘Magistral Lifting Anti-Ageing Exfoliating Cream’in nemli parmak uçlarının yardımı ile tamamen emilene kadar masaj yapılarak uygulayıp 3-5 dakika beklettikten sonra temizlenmesi, scrub olarak kullanılması ya da ince bir tabaka kıvamında yüze uygulanarak 15-20 dakika sonrasında kurumasının ardından soyarak temizlenmesi ile de maske olarak kullanılması kusursuz bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyor. Haftada 3 kez kullanılabileceğiniz ‘Magistral Lifting Anti-Ageing Exfoliating Cream, cildinize kazandırdığı canlılık ve yumuşaklık ile sağlıklı bir görünüm sunuyor.

Dünyanın en etkili cilt bakımı ve anti - aging markalarının başında gelen “Aura Chaké” ürünlerini Harvey Nichols İstanbul / Ankara’dan ve brandroom'lardan, Shangri La İstanbul’dan, Hilton Hotel Kozyatağı’ndan, Magna Pivot Hotel Erciyes’ten, NG Güral Sapanca’dan ve daha birçok seçkin otelin spalarından temin edebilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: