ZAMANSIZLIK YÜZÜNDEN DEMİŞLERDİ

Murat Han ile Tuba Ünsal aşkının da cep mesajı yüzünden bittiği ortaya çıktı.

Magazin

ZAMANSIZLIK YÜZÜNDEN DEMİŞLERDİ Ünsal'ın cep telefonuna gecce yarısı gelen 'Seni özledim, neredesin' mesajını gören Murat Han, ilişkiyi bitirdi.Murat Han ile Tuba Ünsal'ın geçtiğimiz yaz başlayan aşkları, Han'ın 'Vicdan' filminin çekimleri sırasında sona ermişti. Birbirlerine yeteri kadar zaman ayıramadıkları için ayrılmaya karar verdiklerini açıklayan ikili, iki aylık ilişkilerini sessiz sedasız bitirmişti. 'Her zaman dostuz' diyen Han ve Ünsal, ayrılıktan sonra bir araya gelmemeye özen göstermiş, özellikle Murat Han, Ünsal'ın bulunduğu ortamlara girmekten kaçınmıştı.

Mesajı gönderen yabancı uyruklu

Geçtiğimiz günlerde bir partide karşılaşan ve ortak bir arkadaşlarının 'Neden konuşmuyorsunuz' sorusu üzerine bir süre sohbet etmek zorunda kalan ikilinin ayrılığına, Ünsal'ın cep telefonuna gelen bir mesajın neden olduğu ortaya çıktı. Aynı evde kaldıkları bir gecce Tuba Ünsal'ın cep telefonuna yabancı uyruklu birinden gelen 'Seni çok özledim, neredesin' mesajını gören Murat Han, sabah olur olmaz sevgilisine mesajı gösterip, ilişkiyi bitirdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: