Zehra Çilingiroğlu oyunu az daha eve götürüyordu

İlk kez oy kullanan Zehra Çilingiroğlu oyunu sandığa atmayı unutarak elindeki zarfla dışarı çıkmak isteyince görevliler tarafından uyarıldı.

Magazin

Zehra Çilingiroğlu oyunu az daha eve götürüyordu Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu da ilk kez oy kullandı.

Eğitimine Londra'da devam eden ve referandumda oy kullanmak için İstanbul'da bulunan Zehra Çilingiroğlu tek başına Sarıyer Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ne gitti.

CnnTürk'te yer alan habere göre; Zehra Çilingiroğlu, ilk kez kullanacağı oyun heyecanını yaşadı. Oyunu sandığa atmayı unutarak elindeki zarfla dışarı çıkmak isteyince görevliler tarafından uyarıldı.


Oy pusulası ve zarfı seçim yetkililerinden alan Zehra Çilingiroğlu bir süre oy verme kabinini göremeyince yetkililerin yardımına başvurdu.

Oyunu kullandıktan sonra kabinden çıkan Zehra, ilk kez oy kullanmanın heyecanıyla zarfı sandığa atmadan salondan çıkmaya çalıştı. Görevliler, "Sandık burada" diye uyarınca Zehra Çilingiroğlu geri dönerek, 1035 numaralı sandığa oyunu kullandığı zarfı attı.


Ünlüler referandumda sandık başında...

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: