Zehra Çilingiroğlu'nun sevgilisine uyarı!

Geçtiğimiz günlerde Zehra Çilingiroğlu aşkıyla, gündem olan genç işadamı Eray Ölçüm’e ailesinden uyarı geldi. Anne ve babası “Senin Zehra ile değil, kariyerinle anılmanı istiyoruz” diyerek oğullarına rest çekti.

Magazin

Zehra Çilingiroğlu'nun sevgilisine uyarı! Ünlü sanatçı Hülya Avşar'la eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu'na kötü haber geldi. Zehra Çilingiroğlu, aradığı mutluluğu geçtiğimiz ay Ankaralı bir ailenin tek oğlu olan genç işadamı Eray Ölçüm'de bulmuştu. Geçtiğimiz akşam bir mekan çıkışı aşkıyla objektiflere yakalanan Zehra, "Ilişkiyi hangi taraf başlattı?" sorusuna "Evlenme teklifini ben yaptım" şeklinde esprili bir karşılık verdi. İkilinin aşklarını basının önünde gözler önüne sermesi, Ölçüm Ailesi'ni rahatsız etti. Bunun üzerine uluslararası bir şirket sahibi olan aileden oğullarına uyarı geldi. KREDİ

KARTI LİMİTİ DÜŞTÜ
Genç aşıkların magazin manşetlerinde gündem olmasını istemeyen anne Ayşegül ile baba Erhan Ölçüm, oğullarına "Şirketimizin varisi olarak özel hayatınla gündeme gelmeni istemiyoruz. Özel yaşamına saygımız var. Ancak bunu gözlerden uzak yaşamanı arzu ediyoruz" dedi. Ölçüm Ailesi'nin şirkette aktif olarak görev alan oğullarının iş dışındaki yaşamına özen göstermesi için de genç işadamının kredi kartlarının limitini düşürdüğü öğrenildi. Zehra'nın da babasından ihtar aldığı konuşulanlar arasında.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: takvim.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: