Zehra'nın demlik meselesi masaya yatırılıyor!

Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar bu gecce kızları Zehra Çilingiroğlu ile beraber İstinye Park'taki Emporio Armani Ristorante'de yemek yiyip, sohbet ediyor.

Magazin

Zehra'nın demlik meselesi masaya yatırılıyor! Zehra Çilingiroğlu, 11 Mart akşamı Etiler'deki GQ Bar'da eski erkek arkadaşı M.Y.'nin yanında bulunan kız arkadaşı A.H.'yi gördü. İddiaya göre ikilinin oturdukları masaya giden Zehra, içi çay dolu demliği A.H.'ye fırlatarak, mekandan ayrılmıştı. Göğsü yanan A.H., babasıyla birlikte karakola gidip şikayetçi olmuş ve genç kıza sevk edildiği hastanede göğsündeki yaralanmanın basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek nitelikte olduğu yönünde rapor verilmişti.

Bunun üzerine Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar'dan çeşitli yorumlar gelmişti. En son Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra'ya, eski sevgilisinin yeni kız arkadaşına demlik fırlattığı gerekçesiyle dava açılmış ve mahkemede 'sanık' olmuştu ve orada pişman olduğunu dile getirmişti.

Bu olaylar üzerine çeşitli yorumlar yapan Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu bu gecce kızları Zehra Çilingiroğlu ile beraber İstinye Park'ta ki Emporio Armani Ristorante'de yemek yiyip bu konu hakkında konuşuyorlar.

Bunlarda ilginizi çekebilir: