ZENGİN ERKEK TAVLAMA KURSU

ALTI HAFTA SÜREN 'ZENGİN ERKEK TAVLAMA KURSU'NDA RUS KADINLARA, ÖĞRETİLENLER VE VERİLEN ÖĞÜTLER..

Magazin

ZENGİN ERKEK TAVLAMA KURSU Rus oligarklarla evlendikten sonra hayatları değişen hemcinslerinin öykülerini anlatan haberleri takip etmek, bir süredir Rus kadınların en büyük hobisi...

MUZ YEME DERSİ VAR

Kadınların çoğunun bu tür bir Cinderella masalının kahramanı olmayı istediğini fark eden Vladimir Radovsky adlı bir psikolog da işi ticarete döktü ve Moskova'da bir 'Zengin Erkek Tavlama Kursu' açtı. 6 haftalık bir eğitimi kapsayan kursta kızlara striptiz, baştan çıkarma, vücut dili, seks sanatı ve nezaket başlıklı dersler veriliyor. Ayna karşısında muz yeme antrenmanı yapan kursiyerler, çeşitli araçlar kullanarak bir erkeği nasıl baştan çıkarabileceklerini öğreniyor. Radovsky, derslere bekarlar kadar kocalarını kendilerine bağlamak isteyen kadınların da katıldığını söylüyor ve ekliyor: 'Servetiyle güçlü erkek; kadının çekiciliği ve şehveti karşısında güçsüzleşir.'

Oligark nedir?

Rusya'da 1990'lardan sonra, özelleştirmelerle zengin olan işadamları 'oligark' olarak anılıyor.

Kursun ders kitabının kapağında, 'Rusya'da yeteri kadar oligark var. Prensinle evlenmen çok kolay' yazıyor. Rus kızlara verilen başlıca öğütler ise şöyle:
* Kadınlığını iyi kullan. Unutma; erkekler robot gibi kadınlardan hiç hoşlanmazlar.
* Annenin öğrettiği, 'Kendi işini kendin yap' kuralını unut. Şehvetin gücünün erkeğe her şeyi yaptıracağını aklında tut.
* Bazen 4 yaşında bir kız çocuğu gibi inatçı ol. Eğer istediğin bir şey için erkekten 'hayır' kelimesini duyarsan onu baştan çıkararak ısrarını sürdür.
* Her şeyi bil ama söyleme.
* Uzun topuk, mini etek ve seksi iç çamaşırları, yüzyıl da geçse en büyük silahtır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: