ZERRİN ÖZER, EUROVISION TEKLİFİNİ NEDEN REDDETTİ?

Yeni albümü ‘Fire’ için imaj değişikliği yapan Zerrin Özer, klip çekiminde görüntülendi.

Magazin

ZERRİN ÖZER, EUROVISION TEKLİFİNİ NEDEN REDDETTİ? Mini siyah bir elbiseyle kamera karşısına geçen Zerrin Özer kostümle ilgili, “Sevgili Tanju Babacan kostümü… Teşekkür ediyorum kendisine.” dedi. Kostümünü sürekli çekiştiren Zerrin Özer, “Ben bu kostümle 2 ay öncesinden beri çalışıyoruz. Ben kaçtım. Son provaya gitmedim. Kilo verdiğim için gitmedim. Kıyafet sürekli düşüyor o yüzden çekiştiriyorum. Onun için kızdılar bana.” dedi.

''FİRE' ŞARKISININ TÜRKÇE VERSİYONUNA KLİP ÇEKİYORUZ!'

Slov şarkı kadar hızlı şarkı söylemeyi de sevdiğini söyleyen Zerrin Özer, “Fire parçası aslında İngilizceydi. Öyle bir havası vardı. İngilizce oldu. Daha sonra o kadar çok sevdim ki şarkıyı farklı dillerde okuduk. Ve çok değerli sevgili Burak arkadaşım gibi 2 tane daha değerli dj'lerimiz lütfettiler şarkının 'remiks'ini yaptılar. Şarkının Türkçe versiyonuna klip çekiyoruz.” dedi

'HİÇBİR ZAMAN SİYASİ BİR BOYUTU OLAN BİR SANATÇI DEĞİLİM!'

Zamanı olsaydı şarkının Lazcasını da okuyacağını söyleyen Zerrin Özer, “Ben aslında çok farklı bir şey yapmak istiyorum. Ben aslında biliyorsunuz aşk şarkıcısıyım. Hiçbir zaman siyasi herhangi bir boyutu olan bir sanatçı değilim. Çünkü ben sevgiye aşık insanın. Dolayısıyla dedim ki herkesin dilinde, onlara hitap edecek şekilde, onların dilinde aşkı anlatayım. Bundan sonra benim kendimi böyle bir geliştirmem olacak. Allah nasip ederse ben bütün dillerden aşk şarkıları okumak istiyorum.” dedi.


'ÇOK ÖZEL BİR İLİŞKİ YAŞIYORUM!'


Çok özel bir ilişki yaşadığını dile getiren güzel sanatçı Zerrin Özer 2011 yılı için, “İlk önce sağlık,huzur diliyorum. Aşk geldi. Sevgi diliyorum. Hayatta herkesin ihtiyacı olan gerçek sevgi… Onu diliyorum.” dedi.


'EUROVISION TEKLİFİNİ REDDETTİM!'


Eurovision'a Yüksek Sadakat'in gideceği hakkında ise Zerrin Özer, “Yüksek Sadakat'i gönlümle selamlıyorum ve onlara iyi yolculuklar diliyorum. Başarıları daim olsun diliyorum. İngilizce okusunlar zaten. Çünkü neden burada milliyetçi olmamak lazım… Çünkü bu bir beste yarışması… Bu bir yorum yarışması değil… Şarkı yarışması… Dolayısıyla o şarkıyı güzel ifade edebilmeniz için ve Eurovisionu izleyen insanlara o şarkıyı ifade etmeniz lazım. Bundan yıllar yıllar önce TRT bana 'Zerin Hanım Türkiye'yi temsilen Eurovision'a gider misiniz?' evet dedim. Türkiye'mizi kim temsil etmek istemez bir Türk vatandaşı olarak her şeyden önce… Ama dedim ki İngilizce olursa… Hayır oldu. Olamadı o zaman… Bende o yüzden gitmemiştim.” dedi.

Ayakligazete
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: