ZERRİN ÖZER KLİBİNDE SOYUNACAK!

Dün gecce sahne aldığı mekanda getirilen sürpriz pastayla doğum gününü kutlayan Zerrin Özer, yeni klibinde soyunacağını açıkladı.

Magazin

ZERRİN ÖZER KLİBİNDE SOYUNACAK! Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, geçtiğimiz akşam bir mekanda sahne aldı. Zerrin Özer'i dinlemeye gelenler arasında Yıldız Tilbe de vardı. Seyircilerinin arasında şarkı söyleyen Zerrin Özer, bir anda orkestranın doğum günü melodilerini çalması üzerine şaşkınlığa uğradı. Kimin doğum günü olduğunu merak eden Zerrin Özer, pastanın kendisi için olduğunu öğrenince oldukça sevindi ve sahneye gelen pastayı kılıçla kesti.

"GENÇLEŞTİM"

Sahneye çıkmadan önce soruları yanıtlayan Zerrin Özer, bir muhabirin günden güne daha da güzelleştiğini söylemesi üzerine "Ben zaten güzeldim, biraz kilo verdim. Kendimi gençleşmiş hissediyorum. Sanki 20'li yaşlarda gibiyim" dedi.

"SOYUNACAĞIM"

Önümüzdeki günlerde yeni şarkısı için klip çekeceğini söyleyen ve son zamanlarda klibinde jartiyer giymek istediğinden bahseden Zerrin Özer', bir klipinde soyunacağı yönünde çıkan haberleri duyunca kahkahalara boğuldu. " Ah İstanbul" isimli şarkısına çekeceği klipte senaryo gereği soyunacağını belirten Zerrin Özer, asla sakil bir şekilde soyunmayacağını, Zerrin Özer'e yakışır şekilde sahneler olacağını belirtti.

"SEYDİ'NİN YOLU AÇIK OLSUN"

Zerrin Özer'in uzun süredir destek verdiği türkücü Seydi Murat'ın kendisini dinlemeye gelmemesine de açıklık getiren şarkıcı, aynı akşam Seydi Murat'ın da sahnesinin olduğunu, o yüzden gelemediğini belirtti. Bir muhabirin Seydi Murat'a olan desteğinin sürüp sürmediğini sorması üzerine "O kadar emek verdim, dirsek çürüttüm, vaktimi harcadım. Tabii ki desteğim devam edecek, güvendiğim beğendiğim bir ses, Allah yolunu açık etsin" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: