Zerrin Özer'den hüzünlü açıklamalar!

Mesut Yar'ın konuğu olan Zerrin Özer özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Magazin

Zerrin Özer'den hüzünlü açıklamalar! CNN Türk ekranlarında yayınlanan "Burada Laf Çok" programında Mesut Yar'ın konuğu olan Zerrin Özer, özel hayatı ile ilgili hüzünlü açıklamalarda bulundu.

"Kimseye Güvenmiyorum"

Ünlü sanatçı Zerrin Özer artık kimseye güvenmediğini ve hayatında çok az insana güvendiğini dile getirdi.
Özer, "Hayatımda 3-4 tane dostum var, Yeğenlerimi ne olursa olsun hayatımdan silemem fakat artık hayatımda kimseye güvenmiyorum. Güvenebileceğim bir kaç insan kaldı, 2 sene önce ilişkilerimi gözden geçirdim ve fark ettim ki ikili ilişkileri başaramadım. İnsanları üzdüğümü fark ettim. Ruh olarak normal değilim." Sözleri ile ruh halini dile getirdi.

Mesut Yar'ın şuan da mutlu musunuz? sorusuna ise Özer soruyu cevapsız bırakarak mutsuz olduğunu gösterdi.

"Dekarasyon Mağazası Açıyorum"

Yakında dekorasyon mağazası açacağını dile getiren Zerrin Özer, Mutluluğunu açacağı dükkana dayandırdı. yakın zamanda açmayı planladığı mağazada ev dekorasyonları ile ilgili çalışmalar yapacağını ve yaptıklarını sergileyeceğini dile getirdi"

"Nejat İşler'e her gece dua ediyorum"

Müziğin duygusal kraliçesi Zerrin Özer, Nejat İşler'i hiç tanımadığını ama her gece iyileşmesi için ona dua ettiğini dile getirdi. Tüm sanatçıların birer dost olduğunu söyleyen özer, Sanat camiasındaki insanların çekmiş olduğu zorlukları yine bu camianın içerisindeki insanların daha yakından bildiğini dile getirdi. Ve başarılı oyuncu Nejat İşler için ne kadar üzüldüğünü sözlerinde yineledi.

"Hayatta tek istediğim tiyatro"

Özer, Hayatta tek yapmak istediği şeyin bir tiyatroda oynamak olduğunu dile getirdi. Türkiye'nin güçlü sesi Zerrin Özer hayatta tek kişilik bir tiyatroda yer almak istediğini yada bir drama dizisinde oynamak istediğini açıkladı.

"Ben öldükten sonra kimse bir şey yapmasın"

Ünlü sanatçı vasiyet etti. Ölümünün ardından kimsenin bir şey yapmasını istemeyen Özer, " Dostlarıma, Sanatçı arkadaşlarıma, Aileme ve beni izleyen herkese söylüyorum. Ben öldükten sonra hiç bir şey yapılmasını istemiyorum. adıma geceler düzenlenmesini yada anma törenleri yapılmasını istemiyorum. İnsan öldükten sonra, adına yapılan geceler yada anma törenleri yapılması büyük saygısızlık. Ölmeden önce hiç bir şey yapılmazken, öldükten sonra anılıyor. Ben bunu istemiyorum." diyerek tüm çevresine ve hayranlarına vasiyette bulundu.

Haber'in videosunu izlemek için

Video galery
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: