ZERRİN ÖZER'İ TUVALETE KİLİTLERDİM!

Pop müziğinin starlarını keşfeden Garo Mafyan, katıldığı 'Orada Neler Oluyor' programında ünlülerle ilk tanışmasını, anılarını anlattı.

Magazin

ZERRİN ÖZER'İ TUVALETE KİLİTLERDİM! Star ekranlarında hafta içi her sabah ekrana gelen ve Posta gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı ile Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel'in sunduğu “Orada Neler Oluyor” programında, 40 yıldır pop müziğin starlarını keşfeden Garo Mafyan’dan çarpıcı açıklamalar geldi.

Milliyet Cafe'de yer alan haberde Mafyan anılarını şöyle anlattı: “Nilüfer, lise formasıyla stüdyoma gelmişti. O kadar meşguldük ki dinlemedik bile. Sonra o formalı kızı Beyoğlu’nda yürüyerek okula bırakmıştım.

Zerrin Özer kapıdan içeri girdiğinde ‘Çok açım, bana bir yumurta kırar mısınız?’ dedi. Afiyetle yedikten sonra iş konuşabildik. O kadar çok yüksek sesle gülerdi ki bir sahne programı öncesinde sussun diye onu Sheraton Otel’in tuvaletine kilitledim.

Sezen Aksu İzmir’den küçük bir bavulla gelmişti. O halinden bile ilk dakikada star olacağını anladım. İzmir’deki belediye otobüslerine bindiğinde bile şarkı söylüyormuş.”

Progama katılan popçu Sevda Karababa, “Pop müzikte Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Nilüfer’in yerine gelebilecek tek isim benim” deyince Garo Mafyan, kendini tutamadı ve “Sen treni kaçırmışsın” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: