ZERRİN ÖZER'İN AÇIKLAMALARI

Ünlü popçu Zerrin Özer, bir gazetecinin "Zayıfladınız artık aşk kapınızı daha çok çalar" sözüne espriyle cevap verdi: "Kiloluyken kimsenin peşime takılmadığını nereden biliyorsunuz?"

Magazin

ZERRİN ÖZER'İN AÇIKLAMALARI Verdiği kilolarla adeta yeniden doğan Zerrin Özer, 'Emanet' adını verdiği yeni albümünün basın tanıtımını önceki gün Dikilitaş'taki Stüdyo Can'da yaptı. Domuz gribine karşı maskeyle stüdyoya gelen Özer'e tanıtımda, albümüne sekiz şiir veren Sabiha Akdemir de eşlik etti. Zerrin Özer'la çalıştığı için büyük mutluluk ve gurur yaşadığını söyleyen Akdemir, "Alçakgönüllülüğüne ve doğallığına vurulduğum güzel bir insanla birarada olmak, Allah'ın bana verdiği bir lütuftur" diye konuştu.

Evlilik teklifi yok ki!
Akdemir, Ümit Yaşar Oğuzcan'ın 'Beni Unutma' adlı şiirini Özer'in isteği üzerine albüme koyduklarını belirtirken; Zerrin Özer de "Bu parça, bizim Levent'le şarkımızdı. O yüzden ben şarkısını okudum. Sabiha da şiir olarak söyledi" dedi. İki buçuk yıl evli kaldığı Levent Süren'den geçtiğimiz mart ayında boşanan Özer, 'Yeniden evlenmeyi düşünür müsünüz?" sorusuna verdiği manidar yanıtla da dikkat çekti. Zerrin Özer, "Levent'ten teklif yok ki! Siz Levent'in kapısına gidip, onu ikna edin. Ben de rahatlayayım." diyerek hâlâ eski eşini unutamadığını söyledi.

Ruh yaşım 16'dır!
Basın toplantısında Özer'in doğum günü de kutlandı. Bu sürpriz karşısında duygulanan Özer, aşka inanmadığını söyleyerek yeni yaşında sağlık ve huzur diledi. "Dünya yaşım 50 ama ruh yaşım 16" diyen Özer, bir gazetecinin "Verdiğiniz kilolar sayesinde çok güzelleşmişsiniz. Yeni imajınızla, yeni aşklar daha çok kapınızı çalacaktır" şeklindeki yorumuna da şöyle yanıt verdi: "Kiloluyken kimsenin peşime takılmadığını nereden biliyorsun?"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: