Zeynep Alkan, babası Hamdi Alkan'ı üçe katladı

Hamdi Alkan'ın 2012'de boşandığı Canan Hoşgör'den olan kızı Zeynep Alkan, Instagram paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Magazin

Zeynep Alkan, babası Hamdi Alkan'ı üçe katladı Yönetmen-oyuncu Hamdi Alkan'ın bu yıl oyunculuk eğitimi almak için İtalya'ya gidecek olan kızı Zeynep'in (19) Instagram'daki takipçi sayısı 320 bine yükseldi.

107 bin kişinin takip ettiği Hamdi Alkan ''Zeynep beni Instagram'da üçe katladı. Kızım benden daha şöhret'' dedi. 26 Mayıs 1998'de doğan Zeynep Alkan yaptığı cesur paylaşımlarla akıllara Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan kızı Yasmin Erbil'i getirmişti. Zeynep geçen günlerde paylaştığı bu fotoğrafın altına ''Memelerin nerede?'' diye soran bir takipçisine ''Unuttum'' diye yanıt vermişti. Vine videoları ile ünlenen Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör çiftinin kızı Zeynep Alkan, Hayat Bazen Güzeldir dizisinde rol almıştı. Çektiği komik videoları paylaşarak sosyal medyada kendine farklı bir yer edinen genç oyuncu güzelliği ile de dikkat çekiyor.

Yeteneğini annesi ve babasından alan genç oyuncu, yönetmenliğini babası Hamdi Alkan'ın yaptığı dizide oynaması ile başlangıç olarak kaliteli bir işin içinde yer alan geleceğin yıldızı, edineceği tecrübeler ışığında başarılı işlerin altına imza atacağa benziyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: