Zeynep Bastık'ın en büyük hayali ne?

Bir takipçisinin "En büyük hayaliniz ne?" sorusuna yanıt veren Zeynep Bastık, nişanlısı Tolga Akış ile birlikte çekilen karesini yayınlayarak, "Bu fotoğrafa en az iki kişi daha eklensin istiyorum. Başka da bir hayalim yok" dedi.

Magazin

Zeynep Bastık'ın en büyük hayali ne? Ünlü pop şarkıcısı Zeynep Bastık, Instagram'dan takipçilerinin sorularını yanıtladı. Güzel şarkıcıya bir takipçisi "En büyük hayaliniz ne?" diye sordu. Bastık, nişanlısı Tolga Akış'la fotoğrafını paylaşarak en büyük hayalini şöyle anlattı:

"En başta sağlıklı ve huzurlu olmak istiyorum. Hayatlarınızın içinde uzun yıllar şarkı söyleyerek, var olmak istiyorum. Yaşamım boyunca gücümü iyiye ve iyiden yana kullanabilmek, bir gün ölüp gittiğimde arkamda kalıcı şeyler bırakabilmek ve sevgiyle hatırlanmak istiyorum. Ve bu fotoğrafa en az iki kişi daha eklensin istiyorum. Başka da bir hayalim yok."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: