Zeynep Bastık'tan Tuğba Özerk'e olay gönderme!

Yılbaşı geccesi sahneye alkollü çıktığı ve ayakta durmakta zorlandığı iddiasıyla gündeme gelen Tuğba Özerk'e Zeynep Bastık'tan “Pop müziği rezil ettiler” göndermesi geldi. İşte detaylar....

Magazin

Zeynep Bastık'tan Tuğba Özerk'e olay gönderme! Yılbaşı geccesinde Antalya'da bir otelde dinleyicilerle buluşan Tuğba Özerk'in sahnedeki değişik tavırları ve şarkıyı söyleyememesi olay oldu. Bir dinleyici, görüntüleri sosyal medyada paylaştı ve "Geccemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı" iddiasında bulundu.

Tuğba Özerk sahneye sarhoş mu çıktı? Görüntüler tartışma yarattı...

Tuğba Özerk sahneye sarhoş mu çıktı? Görüntüler tartışma yarattı...Bu iddia sonrası Zeynep Bastık’ın bir arkadaşı üzerinde “Pop müziği rezil ettiler” yazılı fotoğrafını paylaştı. Bastık da aynı kareyi sayfasına yükledi.

Zeynep Bastık’ın bu hamlesi Tuğba Özerk’e bir gönderme olarak algılandı.


Çünkü Tuğba Özerk daha önce Edis, Zeynep Bastık ve Reynmen’i hedef alarak “Hep mi ritim aynı olur ya? Pop müziği rezil eden insanlar” demişti..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: