ZEYNEP BEŞERLER'DEN ÖNEMLİ TERCİH!

Sinan Çetin'in 'Müzeyyen Kalesi' adlı filmiyle beyazperdeye 'Merhaba' diyen Zeynep Beşerler: Mankenlik, bana göre değil. Çünkü her an güzel olmalısın. Hayatımı o kadar zorlaştıramam! ..

Magazin

ZEYNEP BEŞERLER'DEN ÖNEMLİ TERCİH! Sanat dünyasının İzmirli güzellerinden Zeynep Beşerler, rol aldığı pek çok reklam ve TV dizisinin ardından Sinan Çetin'in yönettiği 'Müzeyyen Kalesi' adlı film ile sinemaya adım attı. Haziranda çekimleri yapılan filmde 'esas kız'ı oynadığını söyleyen 29 yaşındaki güzel oyuncu hakkında merak edilenleri Marie Claire dergisine anlattı...

Beşerler, “Bence Sinan Çetin dünyanın en tatlı delisi! Çok zeki, bazen kendi zekasına kendi yetişemiyor. Aynı zamanda hiperaktif. Ne zaman, ne isteyeceğini kestiremiyorsunuz. Çok rahatlatan bir yönetmen, oyuncuyu anlıyor, bazı yerlerde özgür bırakıyor. Bir oyuncu için enteresan bir şey onunla çalışmak. Hem zor, hem de kolay. Çekimler bitti, sonuç hepimize sürpriz olacak.” Dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: