ZEYNEP BEŞERLER'DEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR!

Bir derginin eylül sayısına konuşan oyuncu Zeynep Beşerler, özgürlüğü sevdiğini söyledi.

Magazin

ZEYNEP BEŞERLER'DEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR! Dergiye verdiği söyleşide hayalperest bir yapısı olmadığını söyleyen Zeynep Beşerler, “Bunu mutlu bir ailede büyümeme bağlıyorum” dedi. Çocukken en büyük hayalinin Ferdi Özbeğen’le evlenmek olduğunu söyleyen oyuncu, çevresine kendisini şarkıcının nişanlısı olarak tanıttığını da itiraf etti.

Âşık olduğunu kalbinin ve vücut dilinin gösterdiği reaksiyonlardan anlayan Beşerler, başlarda bu durumu kendisine yediremediğini ama zaman içinde sürekli aklında o kişi varsa, ‘Tamamdır’ dediğini söyledi.
Kendisine sadece özel hayatıyla ilgili sorular yöneltildiğini ve bu durumun sıkıntı yarattığını söyleyen 32 yaşındaki yıldız, kalbinin boş olduğunu da açıkladı: “Yalnızım, âşık olacağım insanın beni bulmasını bekliyorum. Ancak o kişinin aramakla bulunmayacağını da biliyorum. Zaten özgürlük de iyi bir şey; kafana estiği gibi yaşıyorsun.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: