Zeynep Çamcı'nın asıl mesleğini biliyor muydunuz?

Fox TV ekranlarına ADI: ZEHRA dizisiyle gelmeye hazırlanan Zeynep Çamcı, bir süredir ekranlarda farklı dizilerle izlemeye alıştığımız bir isim ancak onun gerçek hikayesi de bir hayli ilgi çekici.

Magazin

Zeynep Çamcı'nın asıl mesleğini biliyor muydunuz? Kamera arkası eğitimi alsa da oyuncu olmayı kafasına koyan Zeynep Çamcı, set arkasında işçilik, figüranlık da yapmış. Hatta muhabirlik, cast direktörlüğü ve yapım asistanlığı gibi işlerde de rol almış ta ki Recek İvedik 2 filminde Kasiyer Kız rolünü kapana kadar… Güneşin Karanlığı isimli kısa filmden sonra yeniden Recep İvedik 3’de rol alan oyuncu, Emir’in Yolu dizisinde de rol aldı.

Zeynep Çamcı’nın sonraki işi ise Leyla İle Mecnun dizisi olmuş. Bu dizide farkedilen genç oyuncu, TRT1 ekranlarında Beni Böyle Sev dizisinde Alper Saldıran ile başrolde oynamasıyla şansı açılmış.

Zeynep Çamcı, Meryem isimli filmle 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü alınca dikkatleri daha çok çekmeye başladı. Gupse Özay’ın Deliha filmindeki Havva rolüyle sinemada da boy göstermeye devam eden Çamcı, 2015’te Star TV’de yayınlanan Eğlendirme Dairesi isimli skeç içerikli programda da yer almıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: