Zeynep Demirel de suda doğum yapacak!

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel evde ve suda doğum yapacak.

Sosyete

Zeynep Demirel de suda doğum yapacak! Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel ikinci çocuğa hamile. 3.5 yaşında Yade isminde bir kızları olan çift ikinci kızlarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, yaz başından bu yana Bodrum Turgutreis'teki evlerinde tatil yapan Zeynep Hanım'ın, doğumu evde ve suda yapacağını iddia etti.

Bülent Cankurt köşe yazısında şu cümlelere yer verdi:

"Şubat ayında Youtube kanalında ikinci bebeğine üç aylık hamile olduğunu açıklayan Zeynep Demirel, ikinci kızını suda normal doğum yöntemiyle dünyaya getirmeye karar vermiş. Arkadaşımın söylediğine göre, hastane yerine de Turgutreis'teki evlerini tercih eden Zeynep Hanım'ın doğumuna, bir doktor ile bir ebe girecekmiş.Zeynep Demirel; belki de doğum sürecini Youtube kanalından paylaşabilmek, diğer kadınlara örnek olabilmek için böylesi farklı bir deneyim yaşamak istemiş olabilir. Bu arada bir blogda, suyun doğum ağrılarını aldığını okudum. Ancak doğum süreci biraz uzun sürebiliyormuş. Bu yüzden tezcanlı Volkan Demirel'in, eşinin doğurmasını beklerken dokuz doğuracağından şüphem yok."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: