Zeynep Ermakastar, eski eşinin soyadını kullanmak istiyor!

Oyuncu ve müzisyen Merih Ermakastar'dan 9 ay önce boşanan Zeynep Ermakastar, eski eşinin soyadını kullanabilmek için dava açtı.

Magazin

Zeynep Ermakastar, eski eşinin soyadını kullanmak istiyor! Cenk Eren ve Serdar Ortaç gibi sanatçıların yanında uzun süre çalışan ve "Binbir Gece," "Leyla ile Mecnun," "Çemberimde Gül Oya" gibi dizilerde rol alan oyuncu müzisyen Merih Özmakastar ile eşi Zeynep Ermakastar, 7 ay önce boşandı.

4 yaşındaki çocuklarının velayetini isteyen Zeynep Ermakastar, düzenlenen boşanma protokolü gereği çocuğu için aylık bin 500 lira iştirak nafakası, 42 bin lira peşin yoksulluk nafakası ve kendi ve çocuğu için ileriye dönük beklenmeyen giderlerin karşılanması amacıyla 30 bin dolar istedi.

Zeynep Ermakastar, boşandıktan 7 ay sonra ikinci kez mahkemeye başvurdu ve bu kez eski eşinin soyadının kullanılmasına izin verilmesini istedi.

Avukat Murat Özdemir'in açtığı davanın dilekçesinde, "Boşanma protokolü gereği eski eşimin soyadını kullanmaya devam edeceğim" ifadelerine yer verildi. Mahkeme heyeti, önceki görülen dava duruşmasını erteledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...


Kaynak:sabah.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: