Zeynep Eronat yıllar sonra açıkladı!

Sıla dizisi ile adını duyuran Mehmet Alakurt'un geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım büyük tepki almıştı. Alakurt'un Sıla dizisinde beraber oynadığı oyuncu Zeynep Eronat'tan yıllar sonra bir açıklama geldi. Eronat, Alakurt'un Sıla dizisinin çekildiği dönem sette bir kadına şiddet uyguladığını söyledi.

Magazin

Zeynep Eronat yıllar sonra açıkladı! Sıla dizisinin başrolünde Cansu Dere, Mehmet Akif Alakurt ve Zeynep Eronat birlikte rol almıştı. Alakurt, diziden sonra geniş kitlelerce tanınmaya başlamıştı.

Mehmet Akif Alakurt'tan bir skandal daha!

Mehmet Akif Alakurt'tan bir skandal daha!Mehmet Akif Alakurt bir hafta önce Instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

“Çıkarlarını elde edene kadar mükemmeli oynayan, her fikrini onaylayan ve hep ‘Ben de öyle düşünüyorum’ diyen, zamanla esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin. Ciğerlerini bilirim.”

Deniz Akkaya'dan Alakurt çağrısı!

Deniz Akkaya'dan Alakurt çağrısı!Bu sözleri ile büyük tepki çeken Alakurt hakkındaki gerçeği eski rol arkadaşı usta oyuncu Zeynep Eronat açıkladı.

Zeynep Eronat şöyle konuştu:

“Zamanında bizim dizide rol alırken de kendisini kadınlardan üstün görüyordu. Egosu tavan yapmıştı. Kostümcü kızcağızı gömleği ütülü değil ve ayakkabısı tozlu diye darbetmişti. Onun yüzünden ekip değişmişti. Kadınlardan gördüğü ilgiyi ve şöhreti kaldıramadı. Bana karşı bir kez bir şey yapmaya kalktı, ağzının payını aldı. Boş başaklar dik, içi dolu başaklar eğik durur. Ben Mehmet Akif’i boş başağa benzetiyorum.”

Hande Ataizi'den Mehmet Akif Alakurt açıklaması!

Bunlarda ilginizi çekebilir: