Zeynep Özyılmazel her cuma Marly Ristorante & Bar'da

Keyifli sahne performansı ve repertuarı ile fark yaratan Zeynep Özyılmazel 19 Şubat akşamından itibaren her cuma saat 21.00 itibariyle Marly Ristorante & Bar’da müzik severlerle buluşuyor!

Diğer Haberler

Zeynep Özyılmazel her cuma Marly Ristorante & Bar'da İtalyan mutfağının seçkin lezzetleri ve keyifli kokteylleri ile İstanbulluların favori adreslerinden olan Marly Ristorante & Bar, cuma akşamlarına yepyeni bir soluk getiriyor. Eşsiz lezzetlerini Zeynep Özyılmazel’in sahne performansı ve repertuarı ile birleştiren Marly Ristorante & Bar müzikseverlere muhteşem bir ambiyans sunuyor. Geniş repertuarında caz, latin ve bossa nova müziğine yer veren Özyılmazel; geçmişin unutulmaz ve günümüzün sevilen İngilizce, Portekizce, İspanyolca ve Türkçe parçalarıyla dinleyenlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatıyor.

Şık konsepti ve İtalyan lezzetlerinden oluşan zengin menüsü ile kısa sürede Levent’in vazgeçilmez adresi olan Marly Ristorante & Bar’da her cuma gerçekleşecek bu muhteşem performansı yaşama fırsatını kaçırmayın!

Bunlarda ilginizi çekebilir: