Zeynep Sağdaş’tan Modern Külkedisi

Yarım Kalanlara Rağmen parçasıyla internette yıllar evvel fenomen haline gelen Zeynep Sağdaş; müzik adına yaptığı birçok başarılı çalışmadan sonra şimdilerde kadının gücünü yok sayan peri masallarına bir tepki olarak hazırladığı yepyeni şarkısı “Modern Külkedisi”ni Arpej Yapım etiketi ile müzikseverlerle buluşturdu.

Kültür-Sanat

Zeynep Sağdaş’tan Modern Külkedisi Gökhan Özdemir tarafından çekilen klibin senaryosu Zeynep Sağdaş ve Gökhan Özdemir tarafından yazılmış. İnternet fenomenleri ve bloggerların da oyuncu olarak yer aldığı klip; farklı konsepti ve tekniği ile çok konuşulacak. "Modern Külkedisi"; canlı tonları ve sıradışı havası ile izleyenleri masalsı bir yolculuğa davet ediyor.

Sanat Yönetmenliğini’de Zeynep Sağdaş’ın yaptığı şarkının sözleri Filiz Elizeroğlu’na bestesi ise son dönemin başarılı isimlerinden Sezgi Erciyas’a ait. Düzenlemeyi Özgür Karakaya yapmış. Hayli başarılı olan bu çalışma daha çok yeni yayınlanmasına rağmen sosyal medyada daha ilk günden dikkat çekmeye başladı. Sağdaş’ın güzel yorumu rengarenk klibiyle özellikle çocukların sevgisini kazanan ‘’ Modern Külkedisi ‘’ dinledikçe kulağa hoş gelen parçalardan.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: