ZEYNEP TOKUŞ'A ŞOK!

Güzel oyuncu Zeynep Tokuş'un ilk kez ayakligazete.com tarafından görüntülenen sevgilisinin ünlü bir playboy olduğu ortaya çıktı.

Magazin

ZEYNEP TOKUŞ'A ŞOK! Jinekolog Alp Nuhoğlu'yla boşandıktan sonra adı kimseyle anılmayan Zeynep Tokuş, yeni aşkıyla ilk kez ayakligazete.com tarafından görüntülendi. Zeynep Tokuş ve yeni sevgilisi, Cemal Reşit Rey Salonu'ndaki konseri birlikte izledikten sonra, çıkışta el ele yakalandılar. Zeynep Tokuş'un yeni aşkı, ünlü playboy ve iş adamı Erdem Yılmaztürk.

Adı "kız meselesi" yüzünden kavgaya karışmıştı

Erdem Yılmaztürk'ün aşk geçmişi de ünlü güzellerle dolu. Helin Avşar'la bir kez ayrıldıktan sonra yeniden bir araya gelerek aşk yaşayan Erdem Yılmaztürk'ün adı bir dönem de sosyetik güzel Melisa Mızraklı'yla anılmıştı. Erdem Yılmaztürk'ün adı bir kavgaya da karışmış, Fenerbahçe Kulübü eski yöneticisi ve işadamı Orhan Keçeli'nin oğlu Nedim Keçeli'nin, Şamdan Bar'da Selim Tezman ve Erdem Yılmaztürk ile kavga ettiği, “kız meselesi” yüzünden atıştığı iddia edilen Keçeli'nin, hızını alamayıp Tezman ile Yılmaztürk'e yumruk attığı idda edilmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: