Zeynep Tosun'dan yeni koleksiyon!

Ünlü moda tasarımcısı Zeynep Tosun'un, 2016/İlkbahar Yaz "Ready to Wear" koleksiyonunu tanıttığı defilede Londra Moda Haftası'nın resmi saç sponsoru "TONI&GUY" ile işbirliğine gitti.

Kadın

Zeynep Tosun'dan yeni koleksiyon! Ünlü moda tasarımcısı Zeynep Tosun, 2016/İlkbahar Yaz Ready to Wear koleksiyonunun tanıtıldığı defilesinde Londra Moda Haftası’ nın resmi saç sponsoru "TONI&GUY" ile işbirliğine gitti. Zeynep Tosun’ un ezber bozan koleksiyonu TONI&GUY’ ın saç elçileri tarafından tasarlanan saçlar ile tamamlandı ve ortaya yaratıcılığın ön planda olduğu muhteşem bir şov çıktı.

Modanın yaratıcı ve yenilikçi kimliğiyle tanınan ünlü tasarımcı Zeynep Tosun, “Digital Romance” isimli yeni ilkbahar yaz koleksiyonunu 08 Aralık 2015 Salı günü çok özel bir yerde; İngiltere Başkonsolosluğu’ nda moda severlerin beğenisine sundu. İstanbul’da moda, kültür ve eğlencenin çok özel anlarının yaşandığı “TONI&GUY Presents ZEYNEP TOSUN” defilesinde stil ve alkışlar yine ön plandaydı.


TONI&GUY Presents Zeynep Tosun defilesini, Pınar Sabancı, Ahu Yağtu, Yasemin Özilhan, Atiye, Hakan Akkaya, Ayşe Tolga, Teoman, Filiz Akın, Erkan Kolçak Köstengil, Şükran Ovalı, Derya Açıkgöz ve Merve Büyüksaraç gibi moda severler izledi.BAŞTAN AŞAĞI MODA SERGİLENDİ

Saçın stilin önemli bir parçası olduğuna inanan Tosun’ un defile sponsorluğunu daima moda ile iç içe bir duruş sergileyen TONI&GUY Saç Bakım ve Şekillendirme Ürünleri üstlendi. Tasarımlar kadar saçların da merakla beklendiği defilede, ünlü saç stilisti Kemal Baykar ve ekibi, TONI&GUY saç bakım ve şekillendirme ürünlerini kullanarak Zeynep Tosun kadınının stilini tamamladı.

Defile öncesinde davetliler hostesler tarafından dağıtılan maskelerini taktılar ve “We Are All Backstage Generators” temasından yola çıkarak invisible ad teknolojisi ile hazırlanan dev bir makyaj aynasından backstage’ i gözetleme şansı yakaladılar. Defile sonrasında ise konsolosluğun ikinci katında backstage konseptinde hazırlanan "After Party" ile geceye devam ettiler.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: